Dla przemysłu


Stalux oferuje kompleksowe rozwiązania dla przemysłu w zakresie ogrodzeń i osłon maszyn zgodnie z nową dyrektywą maszynową. Nasze wygrodzenia charakteryzują się dużą stabilnością, łatwością montażu i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się gotowe przęsła w różnych wymiarach. Przęsła są malowane proszkowo zgodnie z paletą RAL. Łatwość montażu pozwala na swobodne modyfikowanie i przenoszenie wygrodzenia.

Zajmujemy się montażem i relokacją linii produkcyjnych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. Oferujemy także usługi związane z modernizacją kompletnych linii oraz maszyn i urządzeń przemysłowych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam współpracować z wieloma firmami na terenie całego kraju.

Dzięki zdobytej wiedzy inżynierskiej współpracujemy wieloma firmami produkcyjnymi. Dysponujemy technikami wytwarzania części maszyn, mechanizmów, instalacji przemysłowych. Zajmujemy się wytwarzaniem i regeneracją urządzeń, części i konstrukcji urządzeń przemysłowych, linii produkcyjnych.

Produkujemy odboje i odbojnice zabezpieczające obiekty na ciągach komunikacyjnych. W naszej ofercie odboje wykonane ze stali czarnej i nierdzewnej. Odboje są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo wg. palety RAL.